Бренд Terra-Sect™

Бренд Terra-Sect™
Бренд Terra-Sect™

ПЕРЕВАГИ Terra-Sect Force

  • Надійна всюдихідна система
  • Режим швидкої атаки
  • Маневреність
  • Контролер 2,4 ГГц
  • Світяться очі
  • Можливість використання в закритих приміщеннях і на відкритому просторі
Alpha Animation and Toys Ltd є дочірньою компанією Alpha, однієї з найбільш успішних анімаційних, іграшкових та розважальних груп в Азії, заснованої в 1993 році.

Стрімко розвиваючись, Alpha зарекомендувала себе як новатор в індустрії іграшок і розваг у всьому світі. Зі штаб-квартирою в Гуанчжоу, Китай, Alpha Animation and Toys LTD тепер має офіси в Кореї, Латинській Америці, Європі (Франція та Нідерланди), Великобританії і Сполучених Штатах Америки, де знаходиться сьогодні глобальний центр дизайну та маркетингу.

Alpha володіє цілим рядом цікавих і сильних брендів, орієнтованих на дітей різного віку. У портфелі компанії такі бренди, як «Screechers Wild», «Drone Force», «Wave Races», «Miximals», «Pre-School», «Super Wings» та «Alpha Animation».

Alpha Animation and Toys Ltd працюють з багатьма провідними світовими рітейлерами.

Terra-Sect Force Атакуючий Трансформер – одна з останніх новинок компанії Alpha, незамінний компаньйон для неймовірних динамічних ігор в приміщенні і на відкритому повітрі.

Завдяки всюдихідній навігації Terra-Sect Force легко долає перешкоди на місцевості з будь-яким рельєфом.

Race Tin Car – серія компактних радіокерованих машинок.

Обирайте товари Terra-Sect  в магазині іграшок Будинок Гри і будьте впевнені, що вони добре об'єднають дітей одного віку, надовго захоплять їх та подарують багато позитивних емоцій. Іграшки та набори виконані з безпечних матеріалів, відрізняються привабливим дизайном і стануть гарним подарунком для дитини!

Ваш кошик порожній :(