Настільні ігри Tactic

TacticTactic — настільні ігри на будь-який смак!

В останні роки все більшої та більшої популярності набирають настільні ігри, вони є практично в кожному будинку, і не дарма! Адже це захоплюючий спосіб розвинути свою логіку, трохи краще познайомитися з новою компанією, або просто приємно провести вільний час.

Усім нам добре знайомі «Аліас» або «Монополія» заграли новими фарбами, з'явилися десятки інтерпретацій і варіацій, а також сотні абсолютно нових ігор, про які Ви навіть не чули! Зібравшись веселою компанією, Ваші гості будуть приємно здивовані можливості весело та енергійно провести час за настільними іграми, адже правила дуже прості та легко запам'ятовуються, а процес затягує з кожною хвилиною.

Варто приділити увагу величезному вибору настільних ігор для найменших, від трьох років. Саме таке дозвілля дозволить малюкам у легкій ігровій формі запам'ятовувати нові слова, вчитися рахувати і читати. Безсумнівно дуже важлива висока якість матеріалу, адже всім відома дитяча тяга куштувати все на смак і на дотик. У цій справі складно знайти виробника більш надійного та перевіреного, ніж Tactic.
Tactic настільні ігри виробляються у Фінляндії та вважаються в Європі одними з найбільш якісних і динамічних. Відмінні особливості настільних ігор Tactic — це широкий тематичний діапазон, в якому кожен знайде щось для себе. Хочеться відзначити, що настільні ігри Тактік неодноразово отримували нагороди на престижних конкурсах дитячих іграшок. Ваш малюк буде дуже щасливий, якщо вдома з'явиться «Моя перша вікторина» і постійно буде просити вас пограти знову і знову. Особливо важливо, що в процесі гри розвиваються комунікабельні та розумові здібності дитини, так що поєднувати приємне з корисним простіше, ніж коли-небудь.

У нашому інтернет-магазині Ви обов'язково знайдете настільну гру не тільки для себе, але і для своїх близьких і рідних людей! Такий подарунок стане приємним сюрпризом для володаря, незалежно від віку; він прослужить не один рік і допоможе весело та з користю провести не один вечір. Також у нас в наявності є міні-версії настільних ігор. Їх дуже зручно брати з собою в дорогу. Вони допоможуть цікаво та корисно провести час, змусять логічно та неординарно мислити, проявити Ваші таланти. Вони більш компактні, ніж класичні варіанти, але від того не менш захоплюючі.

Купити настільну гру Tactic в Україні

Якщо Ви бажаєте купити Tactic настільні ігри, наш інтернет-магазин «Будинок Гри» надасть широкий асортимент, зручні способи оплати та доставки по всій Україні.

Скринька історій (Story Chest) (мульти )
Вік: від 7 років Гравці: від 2 до 7 Час гри: 20-30 хвилин
799 грн
Сімейний Аліас (Family Alias) (укр.)
Вік: від 7 років Гравці: від 4 до 12 Час гри: 45-90 хвилин
699 грн
Сімейний Аліас. Дорожня версія (Family Alias travel)
Вік: від 7 років Гравці: від 4 до 12 Час гри: 45-60 хвилин
279 грн
Руммі Класик (Руммікуб, Rummy Classic, Rummikub)
Вік: від 10 років Гравці: від 2 до 4 Час гри: 20-50 хвилин
749 грн
Паті Аліас. Дорожня версія (Аліас для вечірок компактний, Party Alias)
Вік: від 12 років Гравці: від 4 до 12 Час гри: 40-80 хвилин
249 грн
Гонки по джунглях (Jungle Runners) (мульти )
Вік: від 5 років Гравці: від 2 до 4 Час гри: 20-30 хвилин
849 грн
Вперед, рибалки ! (Go Go Eskimo) (мульти )
Вік: від 7 років Гравці: від 2 до 6 Час гри: 40-60 хвилин
799 грн
Вежа (Дженга, Джанга, Tower)
Вік: від 5 років Гравці: від 2 Час гри: 10-30 хвилин
249 грн
Аліас Юніор. Дорожня версія (Аліас дитячий компакт, Alias Junior Travel)
Вік: від 5 років Гравці: від 4 до 12 Час гри: 30-45 хвилин
279 грн
Аліас для дітей (Скажи інакше Юніор, Junior Alias) (укр.)
Вік: від 5 років Гравці: від 4 до 12 Час гри: 30-45 хвилин
599 грн
Аліас або Скажи Інакше (Alias ) (укр.)
Вік: від 10 років Гравці: від 4 до 12 Час гри: 60-90 хвилин
699 грн
Аліас. Чоловіки проти жінок (Alias Women vs Men) (укр.)
Вік: від 15 років Гравці: від 4 до 12 Час гри: 60-90 хвилин
699 грн
Показано від 1 до 12 з 14 (всього сторінок: 2)