Головоломки Smart Cube™

Історія компанії

Український бренд Smart Cube з'явився в 2007 році. Лінійка бренду являє собою найпопулярніші механічні головоломки хорошої якості. Кубики Smart здобули популярність завдяки міцним і якісними механізмами. Бренд славиться широтою лінійки, в якій налічується 16 механічних головоломок. Компанія Smart Cube не відстає від тенденцій розвитку спідкубінга і недавно додала в лінійку магнітні кубики 2х2 і 3х3.

Кубик Рубіка

Основний вид головоломок, на яких спеціалізується Smart Cube - це кубики. У колекції представлені куби:

  Кубики виконані з якісних матеріалів, їх приємно тримати в руках. Механізми руху надійні, що робить кубики довговічними. Кубики виконані в двох моделях: на чорному пластику з наклейками і повністю з кольорового пластику.

  Дзеркальні кубики

  Дзеркальний кубик - ускладнена варіація кубика Рубика. Формула збірки орієнтується не на колір елементів, а на розмір, який у кожній деталі такого розумного куба є різною.

  Дзеркальний кубик підійде більш досвідченим і просунутим любителям головоломок У лінійці Smart Cube є дзеркальні кубики 2х2 і 3х3.

  Магнітні кубики

  Ще одна інновація кубиків Рубика. У лінійці представлені магнітні кубики 2х2 і 3х3. Їх основна відмінність від звичайного куба - наявність магнітів в механізмі. Саме вони дозволяють зробити управління головоломкою зручнішим, а виконання алгоритмів складання точним і швидким.

  Механічні головоломки

  Велика категорія продукції Smart Cube - різні види механічних головоломок. Для зручності їх варто розділити на кілька підкатегорій:

  • пазли, які збирають на офіційних змаганнях (Так звані WCA-головоломки): Мегамінкс, ск'юб, Скваер, Пірамідка.
  • Нестандартні головоломки: Аксіс, Фішер, Віндміл, Піраморфікс.
  • пазли для дітей від 3 років: класична змійка в трьох колірних варіаціях і об'ємна кольорова п'ятнашка "магічну кулю".

  Чому варто купити головоломки Smart Cube в магазині Domigri.com.ua

  у нашому інтернет-магазині можна купити головоломки Smart Cube і кубики Рубіка за рекомендованими роздрібними цінами від виробників. Ми гарантуємо:

  • оригінальність і якість реалізованої продукції;
  • доставку по Києву та Україні;
  • гарантія 1 рік на кубики 3 на 3;
  • у разі поломки, яка не покривається гарантією можна знайти і замінити деталь;
  • прекрасний настрій в процесі збору головоломок!


Показано від 1 до 12 з 38 (всього сторінок: 4)