Популярні іграшки Same Toy

Популярні іграшки Same Toy

Переваги та особливості

Same Toy - широко відомий в Києві і по всій Україні китайський бренд. У модельному ряді цього виробника представлено безліч різноманітних варіантів. Торгова марка Same Toy успішно поєднує в собі яскраві кольори, оригінальний дизайн і різноманітне призначення іграшок.
Дитяча продукція з Китаю надзвичайно популярна у всьому світі. Секрет успіху бренду Same Toy складається з декількох чинників - доступна ціна, широкий вибір, оригінальні дизайнерські рішення і можливість безпечної експлуатації.
Виробництво здійснюється у вільній економічній зоні Китаю, що дозволяє значно скоротити витрати на виготовлення. Купуючи іграшку дитині, батьки добре розуміють, що вона через певний час втратить свою актуальність, оскільки малюк росте і його інтереси змінюються. Тому дорослі далеко не завжди готові витрачати сімейний бюджет на дорогі моделі і Same Toy надає їм можливість вибору.
В асортименті цієї торгової марки присутні варіанти для творчості, розвитку, розваги, активних і рольових ігор. Цільова аудиторія включає в себе досить широкий сегмент від піврічних малюків до підлітків. Колекція бренду сформована з різноманітних моделей, які мають різне призначення і вартість. Отже, в ній завжди можна знайти те, що потрібно і відповідно до рамками вашого сімейного бюджету.
Цікаві дизайнерські рішення
Над виготовленням продукції Сейм Тієї працює група дизайнерів, яка формує оформлення моделі за двома основними напрямками - традиційна класика і оригінальний дизайн. Так, технічні моделі і збройові аксесуари виконані досить реалістично. У той же час, досить стандартні іграшки, наприклад, аксесуари для пісочниці або купання, форми яких у багатьох виробників повторюються, у бренда Same Toy відрізняються оригінальним виконанням.
Для виготовлення всіх моделей цієї торгової марки використовуються якісні, безпечні матеріали. Готові вироби проходять спеціальне тестування. Вони не мають гострих деталей або виступаючих елементів, які можуть травмувати малюка. Кожен варіант Same Toy адресований малюкові певного віку і його конструкція, принцип дії і правила гри доступні, цікаві і зрозумілі конкретної вікової групи.
Подаруйте дитині радість
На сайті інтернет-магазину DomIgri представлений широкий асортимент продукції Same Toy. Іграшки цього виробника подарують вашій дитині чимало приємних хвилин, а також відіграють важливу роль у розвитку логіки, слуху, сприйняття кольору, дрібної моторики і фізичної активності. При цьому, така бажана для малюка покупка, не нанесе нищівного удару по сімейному бюджету.

Щит Круглий Same Toy EVA 16048Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Щит Круглий Same Toy EVA 16008Ut
Вік: 5+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Щит Same Toy Варязький EVA 16053Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Щит Same Toy EVA 16001Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
162 грн
Чарівний пісок Same Toy Omnipotent Sand Морозиво 0,5 кг (зелений) 9 од. HT720-10Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
150 грн
Чарівний пісок Same Toy Omnipotent Sand Кондитер 0,5 кг (зелений) 9 од. HT720-8Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
150 грн
Чарівний пісок Same Toy Omnipotent Sand Замок 0,8 кг 4 кольори 18 од. DX888-5Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
174 грн
Чарівний пісок Same Toy Omnipotent Sand Замок 0,5 кг (бузковий) 12 од. HT720-2Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
150 грн
Чарівний пісок Same Toy Omnipotent Sand Замок 0,5 кг (бузковий) 11 од. HT720-1Ut
Вік: 3+ Гарантія: 14 Днів
150 грн
Показано від 1 до 12 з 528 (всього сторінок: 44)