Бренд Race Tin™

Бренд Race Tin™
Бренд Race Tin™

Дитячі машинки Рейс Тін – основні характеристики

У лінійці машинок Race tin представлені різні моделі – від простих до найсучасніших. Одні з найпопулярніших серій дитячих машинок Рейс Тін:

  • Alpha Group Race Tin – це компактні моделі масштабом 1:32, які точно сподобаються любителям веселої їзди й розваг. Для дітей від 6 років.
  • Maisto Off Road Go – автомобілі масштабу 1:28, які припадуть до душі й любителям гонок постарше. Ці моделі призначені для використання на вулиці. Ці машини не такі швидкі, як Alpha Group. Але зате вони можуть долати більш високі перешкоди.

Завдяки доступній ціні купити машинку Race Tin може кожен в Києві та Україні. 

Хлопчача мрія – машинки Race tin

Хлопчиків із дитинства приваблюють автомобілі. Звуки мотора, що реве, лаковані поверхні, виск гальм. І тому вони з дитинства оточені їх маленькими копіями. Але настає момент, коли просто різнокольорових модельок стає недостатньо. Тут настає час машинки на радіоуправлінні Race tin.

Іграшки нідерландського виробника Auldey на ринку з 2011 року. З тих пір вони стали улюбленими не тільки для багатьох хлопців, а й для їхніх батьків. Крім того, що грати радіокерованою машинкою, такою, як Race tin, цікаво та весело, це ще й корисно для розвитку дитини. Іграшка на пульті управління допоможе поліпшити координацію рухів, буде розвивати уважність і просторове мислення.

У комплект входить радіокероване авто, яке зберігається в спеціальному боксі, і пульт управління. Він обладнаний набором функцій. Завдяки цьому всі моделі маневрені та легко набирають швидкість. Залежно від моделі, вона може розвиватися від 4 до 8 км/год. Для гри знадобиться 4 батарейки (тип АА; 2 шт. – для авто, 2 шт. – для пульта). Вони не входять в комплект. Їх заряду вистачає на 35-50 хвилин гри. Це залежить від самих батарейок, покриття, по якому їздить автомобіль, і погодних умов.

Справа залишається за малим – вибрати найяскравішу модель, запастися батарейками та влаштувати веселі змагання!


Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)