Головоломки QiYi MofangGe™

QiYi MofangGe: історія компанії

QiYi MofangGe - китайська фірма, що займається виробництвом як спортивних кубиків Рубика, так і головоломок з оптимальним співвідношення ціна: якість. За кілька років існування компанія змогла змінити звичний погляд на цю головоломку і створити унікальні моделі. Бренд користується популярністю не тільки в Азії, але і в Європі. Фірма випускає класичні варіанти кубиків і інноваційні моделі з новими можливостями.

Продукція компанії

Фірма QiYi MofangGe спеціалізується на виробництві спортивних кубиків Рубика. Продукція Чіі Мофанг користується популярністю у іменитих чемпіонів. Матс Валк кілька разів ставив світовий рекорд з моделями від QiYi MofangGe.

У колекції представлено дві великі серії для цінителів головоломок:

  • The Valk

Лінійка The Valk названа в честь рекордсмена по швидкості складання кубика Рубіка Матса Валка . Особливість професійних кубиків - в наявності магнітів в кутах і ребрових блокіратор. Розширений углорез класичної лінійки дозволяє продумувати дії на кілька кроків вперед і складати головоломку швидше. В основі - новітній механізм, що допомагає плавно переміщати частини. Представлена ​​кількома різновидами. У лінійці представлені моделі кубиків 2х2, 3х3, 4х4, 5х5. The Valk поєднує в собі баланс швидкості і керованості.

  • X-Man Design

Серія X-Man від Чіі Мофанг представляє новітній підхід до виробництва головоломок. В рамках серії випускаються одні з найбільш топових механічних головоломок. Для створення лінійки використовується спеціальний міцний пластик, що робить моделі стійкими до стирання механізмів. У серію X-Man входять:

  • Wingy - ск'юб з увігнутими гранями і магнітними вставками для плавного ковзання.
  • Volt - серія спортивних Скваер-1.
  • Galaxy - лінійка мегамінксов. Випускаються в магнітної і немагнітної версії, а також у двох розмірах і з різним дизайном.
  • X-Man Shadow - професійний магнітний кубик 6х6.
  • X-Man Spark - один з кращих в світі магнітних кубиків 7х7. Назву отримав на честь світового рекордсмена Макса Парку.
Також QiYi MofangGe випускає популярні нестандартні головоломки: Clover cube, Pentacle cube, Ivy cube і багато інших.

Будинок Ігри - магазин для любителів інтелектуальних ігор

Купити куби Рубіка від знаменитого бренду QiYi Mo fang Ge можна в on-line магазин Будинок Ігри. Доставка по Києву та іншим містам України, приємні ціни радують любителів головоломок. На сайті представлена ​​тільки оригінальна продукція.


Показано від 1 до 12 з 55 (всього сторінок: 5)