Бренд Plus-Plus™

Бренд Plus-Plus™
Бренд Plus-Plus™

Plus-Plus: унікальні іграшки для розвитку інтелекту дитини

Компанія, що займається виготовленням продукції, асортимент якою доступний для замовлення на цій сторінці інтернет магазину, є датським виробником нового виду конструкторів, про яких знають мами і тата не тільки зі Скандинавії, а й інших частин світу. В Києві, Харкові, Одесі та інших населених пунктах пунктах України про товари, що випускаються цим брендом, поки що знають дуже мало. Однак всі батьки, які купили хоча б одну з представлених в даному розділі сайту моделей Плюс-Плюс, в своїх відгуках говорять про виключно позитивні їх сторонах.
Важливо відзначити, що про успішну діяльність торгової марки говорить велика кількість укладених контрактів з найбільшими торговими мережами, а також співпраця зі школами та дитячими садочками, розташованими на території Королівства Данія. Виробничий потужності, а також головний офіс торгової марки Plus-Plus розташовані в столиці цієї держави Копенгагені.

Чому ми рекомендуємо купити іграшки Plus-Plus кожній молодій сімейній парі з дитиною від 1,5 і більше років?
  • Унікальна конструкція. Всі модулі, з яких дитина повинна зібрати готову модель, мають однакові розмір і форму, однак відрізняються коліром. У магазині DOMIGRI ви можете придбати набори, що складаються з різної кількості елементів. Важливо відзначити, що ціна конструктора в більшості випадків залежить саме від числа модулів, тому Ви зможете легко підібрати підходящий варіант продукції Plus-Plus в залежності від сімейного бюджету.
  • Прищеплення корисних навичок. Всі представлені у нас конструктори сприяють розвитку уяви, творчих здібностей, просторового мислення, а також дрібної моторики ручок.
  • Високоякісні матеріали. Пластик, який використовується для створення іграшок Плюс-Плюс, не містить в своєму складі небезпечних речовин, тому, купуючи один з конструкторів датської фірми, можете бути впевнені, що він не зашкодить здоров'ю крихти і не викличе алергічних реакцій.

Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)