Головоломки MoYu™

Історія бренду

Цей китайський бренд з'явився на ринку відносно недавно - в 2013 році. Це всесвітньо відоме ім'я в світі спідкубінга. Ім'я MoYu являє собою комбінацію двох слів: "Мо" означає - Магія (кубики Рубіка в Китаї відомі як магічні кубики), "Ю" означає - Земля.

Піонери розвиваючих іграшок MoYu Culture Company базуються в Шанхаї, " місті іграшок " в Китаї. Бренд виділяється в індустрії освітніх іграшок завдяки своїм високоякісним продуктам і послугам. Це також одна з перших компаній, яка отримала обов'язкову сертифікацію Китаю.

Компанія мою складається з креативних і талановитих дизайнерів, розробників і винахідників.

Мета компанії - створювати головоломки, які будуть відповідати стандартам і запитам професійних спідкуберов. Бренд слід тенденціям ринку і тому впроваджує технології і нові ідеї в свої механічні головоломки. На кубиках компанії MoYu збирають багато світових рекордсмени і професіонали.

Асортимент товарів мою

У модельному ряді бренду представлені рубики для швидкісних збірок і змагань. Кубики цього виробника мають міцну конструкцію в поєднанні з різкою кутів.

LingPo - це перший кубик від Moyu. У нього дуже яскраві наклейки, біле ядро ​​і трохи заїдає механізм. Порівнюючи цей кубик з сучасними моделями бренду приємно радує зміни в механізмах і якості головоломок.

В асортименті MoYu є різні головоломки:

  • Класичні кубики від 2х2х2 до 15х15.
  • Нестандартні головоломки (дзеркальні, пірамідки, змійки, мегамінкси і інші унікальні куби) .
  • 3D лабіринти.
  • Стаканчики для капстекінга.
  • Аксесуари (рюкзаки, футболки, килимки, мастила).

Однією з топових моделей бренду є MoYu WeiLong GTS2. Кубик випустили в 2017 році. Куб є вдосконаленим GTS1. Після випуску ця трійка вважається однією з кращих спідкубов. Компанія не стоїть на місці і щороку випускає новинки в світі спідкубінга. Топовими моделями в цьому році стали WeiLong WR M і MoYu 2x2 WeiPo WR.

Мою в магазині Domigri.com.ua

У нашому магазині можна купити найновіші і якісні головоломки від бренду MoYu (Мою) за найкращими цінами. Товари прямо від виробника, гарантія якості, оптимальна ціна і оперативна доставка по Україні.

Ваш кошик порожній :(