Бренд Motor Play™

Бренд Motor Play™
Бренд Motor Play™

Іграшки торгової марки Motor Play обов'язково сподобаються будь хлопчиськові – любителю автомобілів і спецтехніки.

Іграшки Motor Play відмінно урізноманітнюють ігровий процес, зроблять його захоплюючим і веселим, завдяки наявності світлових і звукових ефектів, інерційних механізмів і рухомих деталей – відкидається кузов, ківш піднімається, відкриваються двері, багажник і капот.

Вся продукція Motor Play виготовлена з якісного м'якого металу і нетоксичного пластику, дуже реалістична і деталізована, покрита довговічною і нешкідливою фарбою, яка витримує навіть інтенсивну гру на вулиці.

З такими машинками буде цікаво грати не тільки хлопчикам, але й дівчинкам. Техніка Motor Play знайомить малюка з різними професіями, відмінно розвиває дрібну моторику і координацію рухів, увагу та уяву.

У лінійці представлені:

  • Автомобілі спеціального призначення: рятувальна техніка, швидка допомога, пожежники і поліцейські машини;
  • Збиральна і будівельна техніка: екскаватори, навантажувачі, підйомні крани, вантажівки, самоскиди, бетонозмішувачі, сміттєвози та інші машини.
Обирайте товари Motor Play в магазині іграшок Будинок Гри і будьте впевнені, що вони добре об'єднають дітей одного віку, надовго захоплять їх та подарують багато позитивних емоцій. Іграшки та набори виконані з безпечних матеріалів, відрізняються привабливим дизайном і стануть гарним подарунком для дитини!

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)