Популярні іграшки Monkart

Популярні іграшки Monkart
Популярні іграшки MonkartДитячі товари Monkart, що здатні вас здивувати.

Лінійку «Монкарт», створену за мотивами однойменного мультфільму, випускає корейська компанія Young Toys. Створена в 1980 році, вона відома якісними пластмасовими іграшками, роботизованими моделями, ляльками, конструкторами та іншими дитячими товарами. Фірма володіє такими популярними брендами, як Tobot, Secret Jouju і Secret Art.

Робот-трансформер Монкарт із вибуховим характером

У 2017 році вийшов анімаційний серіал Monkart. У фантастичному світі Carmon Kingdom пліч-о-пліч живуть люди і монстри. Хлопчик Джин мріє стати переможцем гонки Monster Kart Race. Але у нього немає механоїда-напарника, і інші гонщики не сприймають його всерйоз. Ніхто не знає, що хлопчина володіє чарівною зброєю. Зустріч Джина і принцеси Сени пробуджує дракона, який був заточений у чарівному мечі. На юних героїв чекають подорожі, захоплюючі пригоди і епічні битви.

Ігрова фігурка Monkart Трансформер — це одночасно іграшковий автомобіль і механічний чоловічок. Із цими веселими живими персонажами на малюка чекає захоплююча гра. Він зможе відтворити пам’ятні моменти з мультика або вигадати власні історії.

У лінійці знайдеться дві категорії фігурок: Bitroid і Megaroid. Вони розрізняються за розміром і принципом трансформації.

Bitroid висотою 10,5 см складається з 3-х деталей:

  • верхня частина з головою, що складається в машинку;
  • нижня частина іграшки-трансформера, що також перетворюється на автомобільчик;
  • чарівний меч із турбо-кнопкою, що є пусковим механізмом.

Megaroid зростом 15 см складається з двох елементів:

  • дроїда, що складається у велику машину;
  • маленької машинки.

Особливість ігрових роботів-трансформерів Монкарт полягає в тому, що складники різних моделей сумісні одне з одним. Високотехнологічна конструкція забезпечує захоплюючу, неймовірно видовищну, вибухову трансформацію і відчуття дива.

Щоб зібрати механічного монстра, потрібно поєднати нижню частину з мечем. Потім натиснути кнопку на клинку, спрямовуючи його в бік верхньої частини. Автомобільчик зрушить з місця. Притягнуті магнітами деталі зіткнуться і за лічені миті об'єднаються в механічного гуманоїда. Із машинками з верхньої частини дитина може влаштовувати захоплюючі гонки, а авто нижніх половинок ідеальні для швидкісного дрифту.

Висока якість — відмінна риса дитячих товарів Monkart. При виготовленні залучається міцна пластмаса, стійка до механічних пошкоджень і зносу. Моделі витримують багаторазові збирання та розбирання. В упаковці є детальна ілюстрована інструкція. Лінійка орієнтована на дітей від 4 років.

В інтернет-магазині Будинок Гри ви можете порівняти ціни, подивитися, які на вигляд різні моделі Monkart і купити вподобану з доставкою в Київ та інші міста України.

Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)