Головоломки MoFangJiaoShi™

Історія створення

Компанія MoFangJiaoShi зайнялася випуском головоломок в 2013-2014 роках. Незважаючи на недавню появу на ринку, продукція вже встигла набути популярності серед багатьох любителів головоломок. Продукція MoFangJiaoShi користується великою популярністю серед спідкуберов України. Оцініть і ви зробивши замовлення в нашому інтернет-магазині.

Продукція MoFangJiaoShi

пазли випускаються в двох основних лінійках:

  • MF: бюджетні кубики-рубика від 2х2 до 9х9. Найбільшою популярністю серед спідкуберов користується головоломка MF3RS3. Цей куб має одне з кращих співвідношень ціна-якість. MF 3 часто використовують під час проведення турнірів зі швидкісного збирання головоломки. Продукція розрахована як на новачків, так і на досвідчених спідкуберов. Ці кубики виконані з якісних матеріалів, добре обертаються і ріжуть кути.
  • Cubing Classroom
  • Meilong: Лінійка Мейлонг розрахована на просунутих Кубери. Представлені куби від 5x5 і вище. Є і оригінальні Скваер і пірамідки. Ціни в лінійці цієї продукції трохи вище, але відповідають якості.

Купуйте кубики Рубіка MoFangJiaoShi і інші головоломки саме в нашому магазині. Тут ви знайдете тільки якісну, оригінальну продукцію. Асортимент порадує навіть найвибагливішого спідкубера. Ми здійснюємо доставку по всій території України. Якщо ви любите тренувати свій мозок, то наші головоломки - це те, що вам потрібно.


Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)