Головоломки Meffert's™

Історія заснування

Компанія Meffert's була створена в 1981 році німецьким винахідником Уве Мефферт, який є творцем механічної пірамідки. Сьогодні компанія Меффертс співпрацює з багатьма інженерами. Оригінальні іграшки, винайдені ними, надходять в масове виробництво. Продукція цього бренду відрізняється чудовою якістю і дозволяє розвинути логічне мислення.

Категорії товарів:

  • Шестерні кубики - така іграшка порадує дітей, які люблять розвивати своє логічне мислення. Вона являє собою кубик, що складається з 8 шестерень. Повернувши один елемент, ви побачите обертання інших. Мета головоломки - зібрати куб так, щоб кожна грань була одного кольору. Купувати гру можна дітям від 5-ти років;
  • Нестандартні головоломки - Така розвага відмінно підійде для дітей і дорослих. Головоломки створені на основі принципу кубика Рубіка, але можуть відрізнятися як формою так і завданням. Наприклад, в лінійці представлений кубик судоку, який потрібно правильно розібрати, щоб кольори не повторювалися.
  • Кубики-брелоки - мініатюрна версія класичних і оригінальних кубиків-рубика. Таку іграшку зручно всюди брати з собою, адже вона легко кріпиться на зв'язці ключів. Тренуйте свій мозок, де б ви не знаходилися;
В нашому інтернет-магазині ви можете купити вподобані головоломки від відомого німецького бренду Мефертс за рекомендованою роздрібною ціною від виробника. Просто виберіть вподобану іграшку і зробіть замовлення. Ми здійснюємо доставку на території всієї України. Зробіть оригінальний подарунок дітям або друзям. Розвивайте логічне мислення і змушуйте ваш мозок працювати.


Meffert's Venus Pillow
559 грн
Meffert's Skewb Ultimate
559 грн
Meffert's Pyraminx Duo
499 грн
Meffert's Pocket cube
599 грн
Meffert's Morph's Egg | Яйце-головоломка
559 грн
Хіт
Meffert's Molecube | Молекула куб
Meffert's Molecube | Молекула куб
599 грн
Meffert's Mini Molecube | Брелок молекула
299 грн
Показано від 1 до 12 з 23 (всього сторінок: 2)