100% якісні іграшки від: KomarovToys ™

100% якісні іграшки від: KomarovToys ™

              У 2003 році в м.Умань була відкрита невелика майстерня з виробництва дерев'яних іграшок від ТМ KomarovTOYS (Комаровтойс). У даний час «Фабрика дерев'яних іграшок Комаровтойс» може запропонувати малюкам асортимент з понад вісімдесят іграшок.

              Паралельно з розробкою власних моделей розвиваючих іграшок, виробник дерев'яних іграшок не забуває про старі і добрі іграшки минулого століття, які були забуті в період буму пластикової іграшки.

              Усі іграшки тестуються дітьми і допрацьовуються. У зв'язку з постійним процесом модернізації виробничо-технічної бази, при першій технологічній можливості іграшки вдосконалюються, щоб вони ставали краще і цікавіше.

              Іграшки KomarovTOYS більшою мірою містять ручну працю, що дозволяє контролювати і утримувати якість продукції на належному рівні.

              Уся продукція KomarovTOYS має підсумок санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-04/130062, декларацію про відповідність вимогам технічних регламентів №UA.053.D.02224-13 сертифікат відповідності №UA1.021.0025939-13.

              Сьогодні асортимент ТМ Komarovtoys це - шнурівки, магнітні дошки для малювання крейдою і фломастером, мольберти, пірамідки, будівельні набори, рамки-вкладиші, геометрика, сортери, розвиваючі паровози, мозаїки, рахівниці, ігри-балансир, стукалки, ігри-головоломки, ширми для лялькового театру , театри тіней.

Ваш кошик порожній :(