Товари для купання малюків Kinderenok ™

Товари для купання малюків Kinderenok ™

              Лого KinderenokКомпанія Kinderenok ™ пропонує корисні товари, завдяки яким догляд за малюком легше, приємніше і приносить задоволення і батькам і дітям.

              
              Kinderenok - для купання малюків із задоволенням!
              
              Товари для купання малюків - на даному етапі це основний асортимент ТМ Kinderenok.
              Це кола на шию для купання малюків Kinderenok, які вже зарекомендували себе на ринку України.
              Найвища якість, найбільший асортимент і гарантійне обслуговування 12 місяців.
              
             М'який на дотик eco-friendly матеріал не дряпає шкіру малюка і не натирає її.
             Дві окремі повітряні камери забезпечують безпеку на воді і комфорт: верхня велика і нижня мала.
              
              Коло Kinderenok незамінний на різних етапах розвитку малюка.
              
              Аксесуари для купання представлені унікальними іграшками-фіксаторами Fixi, які використовуються під час купання дитини в колі і для самостійної гри у ванні. Міні-килимки для ванни Mini, розміщують на дно ванни, створюють антиковзні"острівці"і сподобаються малюкові в якості іграшки, яку можна прикріпити до стінок ванни під час купання. Серія іграшок"Намочи і прикріпи "- відмінний вибір навчальних іграшок для ванни, які плавають на воді, і у вологому стані легко кріпляться до стін ванни і кахлю,"оксамитові"на дотик,і дуже подобаються дітям. Вчіться граючи у ванні! Збирайте пазли Bath 'n Puzzles, вивчаючи геометричні фігури або створюйте яскраві акценти в ванні під час купання малюків. Вивчайте алфавіт і цифри з набором"АБВ"прямо у ванні,прикріпіть літери до стінок ванни і кахлю.Це так здорово!
              Безпека під час купання діткам, які вже сидять, ходять і ,навіть,бігають у ванні, гарантують великі антиковзні килимки XL и Utti. Килимок XL однотонний і злегка рифлений - він ідеально підійде для найменших діток, створить м'яку опору, на якій зручно лежати, сидіти і стояти. XL без малюнків і не привертає увагу малюка на дно наповненої водою ванни. Діткам старшого віку сподобається Utti - прозорий килимок з качечками з ортопедичним ефектом.

Ваш кошик порожній :(