Бренд GEOMAG™

Історія бренду

Geomagworld - провідна швейцарська компанія з виробництва іграшок, яка з 2008 року займається продажем товарів для дітей і дорослих різного віку по всьому світу. Мета компанії - сприяти розвитку творчості та вивчення науки про магнітне конструюванні.

У травні 1998 року Клаудіо Вінчентеллі створив перший продукт торгової марки " GEOMAG " ;. У серпні того ж року Vincelli видає ліцензію на продаж і виробництво продукції по всьому світу італійської компанії Plastwood Srl За цей час Вінчентеллі удосконалив технологію конструювання іграшок. З тих пір, як 20 липня 2013 року було введено закон, що обмежує вміст нікелю в іграшках, Геомаг змоделював кульки з покриттям з бронзового сплаву, щоб відповідати новим правилам. Продукція відповідає найсуворішим європейським і міжнародним стандартам безпеки.

Геомаг розробляє і виробляє нові інноваційні ігрові платформи щороку на заводі в Новаззано, Швейцарія.

Асортимент товарів Геомаг

Швейцарські конструктори дуже різноманітні в своєму асортименті. За останні 10 років Geomag розробив такі лінійки товарів, як Geomag Classic, Kor, Magicube, Mechanics і Pro-L. У 2018 році була запущена Mechanics Gravity, революційна лінія магнітних конструкторів, яка, крім магнетизму і уяви, має ще одну невидиму силу - силу тяжіння. Серед товарів компанії в нашому магазині можна зустріти такі конструктори:

  • Магнітні кубики magicube. Пазл і конструктор - два в одному для самих маленьких.
  • Geomag Classic. У цю лінійку входять класичні магнітні конструктори з паличками і кульками різних розквітом і з різною кількістю елементів. Є кольорові, блискучі, що світяться в темряві, рожеві, чорно-білі і райдужні.
  • Kor. Магнітні елементи конструктора кріпляться до намагнічених кулі в центрі, збирається яйце, з якого можна сформувати безліч дивовижних фігур, тварин або роботів.
  • Pro-L. Ця лінійка відрізняється більш сильними магнітами і позначкою полярності на деталях.
  • Mechanics. Відносно нові іграшки бренду Геомаг з рухомими елементами конструкції.

Geomag в магазині Domigri.com.ua

Магазин Будинок Ігри є офіційним представником бренду Геомаг в Україні. Гарантія якості - основа цього виробника. Оригінальні та розвиваючі конструктори потрапляють до нас першим і розлітаються по всіх містах України. Ви можете оформити швидку доставку кур'єром або Новою поштою на вибір.


Показано від 1 до 12 з 81 (всього сторінок: 7)