Популярні іграшки Funmuch

Торгова марка Funmuch - відомий виробник пластикових і м'яких іграшок зі звуковими і світловими ефектами для дітей різного віку.

Funmuch: єдність сенсорного розвитку

Іграшки допомагають у формуванні таких психічних процесів як: пам'ять; увага; мислення. Завдяки співвіднесення різних функцій і формування асоціативного ряду діти вчаться відтворювати певну послідовність дій, здійснювати рухи для отримання конкретного результату. Крім того, пластикові музичні розваги сприяють веселому активного дозвілля в колясці на прогулянці або в ліжечку.
За допомогою таких товарів формують музичний слух, вивчають кольори, співвідносять форми і просто весело проводять час. Безпечні і інтуїтивно прості іграшки можна давати дитині старше півтора років, не побоюючись, що малюк пораниться або отримає якусь травму.
Спеціально для сенсорного розвитку ксилофони, пили, барабани, викрутки Фанмач оснащені світловими і звуковими ефектами. Вони імітують справжні предмети і знаряддя, а при вчиненні нехитрих дій з них можна витягти потрібний результат - світло або звук. Працюють такі моделі від батарейок, які надійно заховані за кришкою із спеціальним гвинтом. Ергономіка товарів розроблена з урахуванням дитячої анатомії: кнопки призначені для маленьких долоньок; розміри співвідносяться з ростом в певному віці; кольори - досить привабливі, але не викликають зорового роздратування.
Крім того, пластик, який використовується для виробництва, - гіпоалергенний, не містить фенол і інші токсичні речовини, не провокує шкірні хвороби і проходить ретельний контроль на безпеку.
На відміну від аналогічних іграшок, вироби Funmuch мають невисоку ціну, а кріплення дозволяють використовувати їх тривалий час.
Спокійний сон без жахів
Не всі діти спокійно засипають в темряві - знаючи це, фахівці компанії запропонували цілу серію м'яких каганців, що імітують тварин. Їх доповнили проектором - разом з колисковими або без них, нічник наповнює кімнату м'яким чарівним світлом і допомагає легше заснути без сліз і страхів.

Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)