Бренд Educational Insights™

Бренд Educational Insights™
Бренд Educational Insights™

Захопливі навчальні іграшки Educational Insights

Компанія Educational Insights спеціалізується на унікальних іграшках, іграх, наочних посібниках, функціональних навчальних інструментах. Вона пропонує якісні освітні продукти для дітей, батьків і вчителів. Продукція покликана стимулювати фантазію, розвивати логіку та аналітичні здібності. Розвивальні іграшки для малюків американської фірми Educational Insights допомагають дітям знайомитися з навколишнім світом.

Серед розвивальних іграшок Educational Insights традиційні шаради та головоломки, настільні ігри, лото та кубики, навчальні посібники. Вони знайомлять дитину з поняттями форми та розміру, буквами та цифрами, основами природничих і математичних наук.

Творці знають, як привернути дитячу увагу. Кожна деталь продумана — від упаковки до яскравої кольорової ілюстрованої інструкції. Товари компанії заохочують до творчості, допомагають дітям краще пізнати світ довкола, не боятися складних завдань, грати та радіти відкриттям. Іграшки Едьюкейшнл Інсайтс надихають досліджувати, відкривати та творити.

В інтернет-магазині іграшок domigri.com.ua представлен великий вибір розважальної й освітньої продукції за привабливими цінами. У будь-який зручний час батьки можуть купити іграшки Educational Insights і замовити доставку в Київ та інші міста України.

Спритна білочка, настільна гра, Educational Insights
Вік: 3-5 літ:5-7 літ
755 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)