Бренд Crocodile Creek™

Коротка історія заснування

Бренд Crocodile Creek був заснований в 1984 році в штаті Кароліна, США .. Спеціалізацією Crocodile Creek стало виробництво привабливих і функціональних навчальних товарів для дітей. Пазли від Crocodile Creek приваблюють дітей яскравими картинками і зроблені з турботою про навколишнє середовище. У виготовленні використовуються соєві еко чорнило і перероблений картон. У комплекті йде вкладиш з назвами об'єктів зображених на малюнку. Так що діти можуть не тільки розвивати свою моторику збираючи пазли, а й отримувати нові знання.

Категорії пазлів

Компанія випускає пазли для маленьких дітей від 2 до 8 років. Теми головоломок ідеально підходять віковою проміжку. У лінійку Crocodile Creek входять як класичні пазли, так і гри-пазли. Поділити колекцію можна за кількістю елементів:
  • До 50 частин. Зоопарк, Музей динозаврів, Кондитерська і інші.
  • До 200 частин. Вечірка в саду, Пазл-гра Космос, Карта світу;
  • Від 200 частин. Акули, Динозаври, Азія.
Чому варто купити товари бренду Crocodile Creek в інтернет-магазині Domigri.com.ua Оригінальний товар створений за індивідуальною задумом, покликаної викликати інтерес і розвинути уяву. Товар гарантованої якості виключає дефекти, розбіжності і відсутність деталей . При наявності невідповідності відбувається повернення або обмін. Вироби регулярно перевіряються фахівцями на відповідність стандартам європейської якості. Плюс офіційні дистриб'ютори пропонують кращі ціни, нижче ринкових. Після замовлення доставка товару по Україні та Києву відбувається Новою Поштою. Доставка триває 1-2 дні в будь-яку точку країни.


Показано від 1 до 12 з 21 (всього сторінок: 2)