Бренд CIC components™

Бренд CIC components™
Бренд CIC components™

Унікальні особливості конструкторів CIC

Компанія CIC Components заснована в кінці 1990-х років на Тайвань. Вона спеціалізується на випуску роботизованих іграшок і гаджетів. Широку популярність придбали конструктори марки CIC Robotics, призначені для технічної творчості дітей і підліток. В цікавій формі знайомлять юних інженерів з досягненнями науки і техніки, розвивають фантазію і творчий потенціал, вчать мислити нестандартно, а також сприяють формуванню навичок дрібної моторики.

В лінійці товарів тайванського виробника представлений широкий вибір наборів. Весь асортимент продукції можна розділити на кілька основних груп.

«Багато в одному» — девіз інноваційних конструкторів CIC

конструктори базуються на наступному принципі: в набір входять елементи, які дозволяють збирати різні моделі на вибір. На перший погляд, подібних конструкторів на ринку чимало. Однак відмінна риса товарів CIC полягає в тому, що будь-яка зібрана іграшка являє собою робота, який може ходити, їздити, плавати, літати і навіть грати на барабанах (в залежності від обраної модель.) Комплекти подібних інноваційних конструкторів CIC розрізняються кількістю фігурок, які можна зібрати в межах одного набору.

Наприклад, іграшка «4 в 1» дозволяє створити іграшкові фігури колісного трейлера, цвіркуна, невідомого звіра або добродушного дідок. Оригінальні конструкторські рішення передбачає набір «6 в 1». Тут в якості аксесуарів задіюються компакт-диски, алюмінієві банки та пластикові пляшки. У підсумку маленькі винахідники можуть створити моторну яхту, птицю, що літає навколо пляшки, і навіть робота-барабанщика.

Ігровий комплект "7 в 1" присвячений космічній тематиці. Із представлених деталей дитина може зібрати орбітальну станцію, всюдихід, літальний апарат та іншу космічну техніку. Набір «14 в 1» — один з найбільш складних в лінійці розвиваючих роботизованих гра. Він комплектується деталями, з яких можна збирати трансформерів різного рівня складності. За такою грою буде цікаво проводити час і дітям молодшого шкільного віку, і хлопцям старшого віку. Навчальні конструктори-Роботи розрізняються також за способом живлення:

  • звичайна пальчикова батарейка - найбільш простий і традиційний спосіб;
  • сонячні батареї — сучасна технологія, яка дозволяє фігуркам рухатися під впливом сонячних променів або світла від галогенної лампи;
  • гібридне живлення — можливість використовувати сонячні батареї або пальчикові акумулятори (на ваш розсуд).

Керовані навчальні конструктори-роботи

Особливість цих функціональних моделей — наявність джойстика, дозволяє координувати руху робота. Так, в цю категорію входить конструктор, на основі якого створюється гусенична техніка: навантажувач, трактор і всюдихід. Робот живиться від батарейок, а його переміщеннями можна управляти за допомогою проводового ДУ. Схожим принципом роботи відрізняється іграшка «Робот-маніпулятор». Вона також працює від батарейок, піднімає предмети вагою до 100 г, а завдяки пульт управління дитина може давати роботу команди Відкрити або закрити затиск, повернутися, нахилитися або включити підсвічування. Фірма CIC пропонує також придбати унікальний конструктор, що працює від гідроприводу. Це навантажувач не оснащений мотором і батареєю, а для управління гідравлічним механізмом використовується ціла панель важелів.

Машини, що працюють на енергії солоної води

На перший погляд, подібні іграшки не настільки оригінальні: це рухомі моделі колісних транспортних засобів. Їх унікальність полягає в тому, що в якості «палива» використовується сольовий розчин, який можна легко приготувати в домашніх умовах. Одні заправки вистачить на те, щоб мотоцикл або машинка пересувалася в протягом 15 хвилин.

В магазині Будинок Гри представлені Інтерактивні іграшки бренду CIC.

Робототехніка для дітей - це такий напрямок, яке з захоплення дуже часто переростає в серйозне хобі і навіть професію.


Конструктор Аеромобіль, CIC
Вік: 7-12 літ:12 літ+
864 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)