Головоломки Cast Puzzle™

Історія компанії

Компанія Hanayama була заснована в 1993 році заснована як Лабораторія досліджень ігр Ханаяма в 2-3 Азабуджубане, Мінато-ку. Вона виробляє багато логічних ігор і головоломок. Але міжнародну популярність завоювала завдяки серії литих головоломок Cast Puzzle. З 2003 року щорічно продається 1,3 мільйона одиниць серії Cast Puzzle, а сукупний обсяг продажів перевищує 3,5 мільйона одиниць. У 2018 році фірма виробник провела ребрендинг і тепер випускає свою продукцію під брендом Huzzle.

пазли Cast Puzzle

Суть завдання в головоломках цієї серії побудована по одному і тому ж принципу: необхідно спочатку роз'єднати деталі, а потім знову їх зібрати. Виготовлені ці головоломки з металу. Виробник повідомляє, що головоломки можна вирішити використовуючи натхнення і логіку. Вся серія розділена на рівні складності, які позначаються зірками. Чим більше зірок - тим складніше рівень. Перші три рівня призначені для початківців гравців. Для тих, хто тільки починає своє знайомство з таким видом розваг. Починаючи з четвертого рівня завдання значно ускладнюються, і вирішити їх без досвіду майже не можливо. Шостий рівень для досвідчених і терплячих гравців.

  • 1 зірка - Прапор, алмаз, петля.
  • 2 зірки - підкова, скрипковий ключ, диск.
  • 3 зірки - гак, зірка, галактика. &Amp ; nbsp;
  • 4 зірки - кільце, поворот, циліндр.
  • 5 зірок - лось, спіраль, амур
  • 6 зірок - ротор, квартет, нескінченність.
Крім того є шахова серія, яка не відноситься до цієї класифікації, в ній випущені тура, слон, пішак, ферзь, кінь, король. Це далеко не повний список головоломок із серії Cast Puzzle. Остерігайтеся підробок! Роблячи вибір на нашому сайті ви можете бути впевнені в тому, що купите оригінальну головоломку.

Залишилися питання? Наші менеджери завжди готові допомогти вам з вибором, напишіть нам або зателефонуйте.

Ви можете оформити швидку доставку кур'єром або Новою поштою на вибірПоказано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)