Настільні ігри Asmodee

Asmodee

Вчися весело з розвивальними іграми Asmodee


Представляємо вам іменитого французького виробника домашніх рольових і карткових розваг — компанію Asmodee Editions, засновану в 1995 році. Сьогодні розвиваючі ігри Asmodee відомі й улюблені в усьому світі. «Асмоді» володіє декількома десятками популярних брендів і, як найбільший європейський дистриб'ютор, керує філіями в Канаді й США. Компанія також розробляє відеоаркади і стратегії для персональних комп'ютерів, додатки для смартфонів і планшетів.

Різні, але однаково захоплюючі товари Asmodee


У лінійці французької компанії представлені ексклюзивні авторські розробки. Незалежно від того, шукаєте ви розвагу для відпочинку з батьками, засіб зайняти компанію юних непосид або спокійну захоплюючу інтелектуальну шараду, у колекції товарів Asmodee знайдеться саме те, що вам потрібно. Розробники пропонують комплекти для сімейного дозвілля, веселі віртуальні пригоди і чудові тематичні набори. У яскравих якісних коробках — історичні, сучасні, містичні, детективні сюжети з помітними малюнками і докладними інструкціями. Із ними дитина зможе нескінченно фантазувати, вирушить на пошуки нових пригод і казкових скарбів, спробує розібратися в заплутаному детективному сюжеті, стане учасником великої битви між людьми, орками, гоблінами і ельфами. Це прекрасна можливість для розвитку фантазії, логіки, кмітливості, тренування уважності й терпіння.
Інтелектуальні розваги цікаві малим і дорослим, здатні захопити надовго, зібрати за одним столом компанію друзів і родину. Розробники приділяють величезну увагу навчальному складнику.
Інтелектуальні групові розваги — прекрасна можливість налагодити спілкування з однолітками і дорослими, знайти спільні теми і точки дотику. На сайті представлений великий вибір дитячої освітньої продукції. Відвідувачі інтернет-магазину можуть побачити і порівняти різні продукти і ціни, прочитати відгуки, замовити головоломки Asmodee, а також купити іграшки та аксесуари.

Ямайка (Jamaica)
Вік: від 8 років Гравці: від 2 до 6 Час гри: 45-60 хвилин
1999 грн
Хістрія (П'єса з лісу, Histrio)
Вік: від 10 років Гравці: від 2 до 5 Час гри: 40-60 хвилин
1680 грн
Формула Д: Нью-Джерсі / Сочі (Formula D: New Jersey Sotchi)
Вік: від 8 років Гравці: від 2 до 10 Час гри: 60-90 хвилин
785 грн
Доббль (Dobble, Spot It!)
Вік: від 6 років Гравці: від 2 до 8 Час гри: 15-45 хвилин
320 грн
Дикі джунглі (Jung le Speed) (укр.)
Вік: від 7 років Гравці: від 2 Час гри: 15-30 хвилин
530 грн
Діксіт (Dixit)
Вік: від 8 років Гравці: від 3 до 6 Час гри: 40-60 хвилин
910 грн
Абалон дорожня версія (Abalone Travel)
Вік: від 10 років Гравці: для двох Час гри: 45-90 хвилин
449 грн
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)