іграшки лабіринти

Хіт продажу
-19%
Лабиринт с бусинками Лев (LL130 Lucy and Leo)
-15%
Лабиринт Ферма (59664 Viga Toys)

327 грн
384 грн

Лабиринт (50175 Viga Toys)

519 грн

-15%
Лабиринт Подводный мир (50123 Viga Toys)
Лабиринт (58374 Viga Toys)

765 грн

Хіт продажу
Куб универсальный (Д260 МДИ)

1 030 грн

Іграшки лабірінти- це одна з найоригінальніших іграшок для дітей. Принцип дії кожного лабіринту дитячого здається складним і заплутаним, але, насправді, простий технічно: потрібно переміщати різнокольорові яскраві фігурки по вигинах і спіралям головоломки, намагаючись розібратися в заплутаних маршрутах. Таке заняття захопить дитину надовго! В інтернет магазині Будинок гри Ви можете купити лабіринт для дітей різного віку. Однією головною особливістю всіх лабіринтів є наявність рухомих і нерухомих елементів. Нерухома частина-це власне імітація лабіринту, а подвіжная- це елементи, які можуть рухатися по лабіринту. Самі по собі мобільні елементи не можуть рухатися, для цього потрібна активна участь малюка. Завдання дитини-провести рухливі елементи по єдино вірному шляху.

Дитяча головоломка куля лабіринт

Розвиваючі лабіринти-кулі для дітей можна класифікувати на прості і складні. Відмінність в тому, що в простих лабіринтах одна спіраль-маршрут. Такі головоломки можна пропонувати дітям від півроку. У складних іграшках лабіринтах кілька таких маршрутов- для діток постарше. Дуже важливо пропонувати дитині іграшку головоломку, з якою йому під силу впоратися. Занадто складні завдання, як правило, не викликають у дитини інтересу.

Дереванная іграшка лабіринт

Іграшка лабіринт, безумовно, відноситься до корисних, які розвивають іграшок, яка сприяє ранньому різнобічного розвитку дитини. Особливо популярні дерев'яні лабіринти для дітей. Дерево це натуральний, екологічно чистий матеріал. Структура дерева прекрасно розвиває сенсорику пальчиків. Лабіринт дерев'яний покритий нетоксичними, безпечними фарбами. Деякі дерев'яні лабіринти встановлені на платформах-візках, які можна возити за собою на шнурку.

Купити дерев'яну іграшку лабіринт для дітей

Розвиваюча іграшка лабіринт сприяє розвитку дрібної моторікі- це спритність рук, координація рухів. Розвиток дрібної моторики готує дитячу ручку в майбутньому легко застібати ґудзики або зав'язувати шнурки, тримати олівець чи ручку; у дитини розвивається логічне мислення, пам'ять, увагу, мова. Крім того, дитина знайомиться з поняттями кольору і форми, рухливе і нерухоме.