Іграшка яка прокачає логіку на всі 100%

Що таке логіка і навіщо вона потрібна дитині?

Перш за все - це вміння швидко і ефективно вирішувати завдання і труднощі.
Також це здатність чітко і послідовно мислити і робити висновки. Важко уявити успішну людину, без логічного мислення.
Але логіку ще потрібно освоїти. Тільки праця і тренування допоможуть вашій дитині опанувати таким мисленням. Але хто сказав, що ці тренування не можуть бути цікавими і яскравими!
Спеціально для того, щоб "напруга звивинами" були цікавими і максимально ефективними існують розвиваючі ігри - головоломки!

З цими іграшками - ваша дитина буде в ігровій формі "прокачувати" свій головний мускул - мізки!

І це не буде "через силу" з плачем, небажанням і негативними емоціями. Правильні головоломки дають натхнення та захоплюють дитину! А вже через приємну гру вони приносять користь для розвитку і логіку!

Крутих сучасних головоломок дуже багато - Переглянути всі можна тут: Ігри пазли.

Зараз ми розповімо про деякіх яскравих представників

  • Величезна сімейство Кубика Рубика. Тут є і перевірені часом "класична головоломка" кубика 3х3, так і трендові варіанти кубів для спідранеров, швидкісні ск'юб і екзотичні варіанти іграшки. Величезний плюс цих іграшок - це мобільність і портативність. Грати з ними можна всюди: На перервах, в транспорті, вдома і в гостях! Також - це іграшка точно не на п'ять хвилин! По-перше потрібно час, щоб опанувати механікою і схемою складання головоломки, Але а після - удосконалюватися в швидкості та оригінальності виконання! У світі існують цілі турніри зі швидкісного збирання, збірці з закритими очима і т.д.
  • Акрилові головоломки і 3д пазли. Ці комплекти допоможуть в тренуванні просторового мислення і логіки. Необхідно збирати деталі в правильному порядку і послідовності, щоб отримати фігурку або тварина. Таку головоломку можна збирати-розбирати нескінченно! Навчаючи друзів, братиків або рідних) А готова модель стане справжнім предметом гордості за себе і свої зусилля! Мешкаючи на полиці або робочому столі - буде радувати і приносити позитив!
  • Дерев'яні головоломки "Заморочки". Ці малятка складаються з 4-10 деталей, з яких потрібно скласти певну фігуру. Але це зовсім не так просто як здається! Ці іграшки ламають стереотипи мислення і буквально змушують "думати по-новому" Навчившись збирати таку головоломку, можна потім веселитися і приколотися з друзів! Таких проблем досить багато і всі вони класні!
  • Головоломки для малюків - квадрати Нікітіна 1 - 3 рівень (молодші родичі "Заморочки").

Чому вам неодмінно варто подарувати дитині головоломку?

  1. Очевидний плюс до розвитку і успішності! Такі ребуси для дітей допомагають опанувати дуже корисними вміннями: логічним мисленням, послідовності суджень, критичного мислення!
  2. Головоломкою можна зацікавити "дитини" будь-якого віку. Є дуже круті варіанти для діток від 4-х років. Але і запаморочливі завдання для самої просунутої аудиторії теж є! Можливо розгадування головоломок стане хобі вашої дитини А це безумовно дуже круто!
  3. Разом з користю сучасні головоломки для дітей принесуть їм прикольний і яскравий ігровий досвід. Це все ще іграшки, з якими хочеться проводити час і веселитися!

Якщо ви ще не знаєте, яка головоломка потрібно вашій дитині - там обов'язково телефонуйте:

Тел. (050-550-8-777) і наші консультанти вам з цим допоможуть!

Ну і звичайно більш детально про головоломки дізнатися можна тут

та внизу сторінки!

Не пропустіть можливість зробити потужний поштовх у розвитку для вашої дитини !

1066 28.12.2020
Рекомендуємо Подивитися
0