Шпигунські набори

Хіт продажу
Набор шпиона: Сигнализация (00-03246 4M)
Аудіо флешка-жучок (29187 - SN)

285 грн

Хіт продажу
Набор шпиона - Отпечатки пальцев (3248 4М)
Фонарик с компасом (9024-ЕС Eastcolight)

121 грн

Духова рушниця Blowgun-35 (26661-MF)

80 грн

Багато дітей люблять представляти себе суперагентами, придумують місії з порятунку світу. Інші- уявляють себе детективами і ведуть складні заплутані розслідування, розкривають злочини століття, в іграх стають стражами закону і порядку. Якщо в цьому описі Ви дізнаєтеся своє чадо, то шпигунські ігрові набори створені спеціально для Вас.

Шпигунські іграшки для дітей

У наш час існує багато різновидів шпигунських наборів для дітей. Це охоронні системи, сигналізації, металодетектори, пристрої для підслуховування, детектори брехні. А також існують багатофункціональні набори. Наприклад, годинник шпигуна (з компасом і лупою) або дитячі набори для шпигуна з підслуховуючим пристроєм, біноклем, лупою, компасом і телескопом (і все це в одній іграшці), набір для встановлення відбитків пальців та ін. Асортимент товару дуже великий і різноманітний.
Такіе шпигунські набори для дітей дозволять починаючому шпигунові відчути себе справжнім Джеймсом Бондом, відважним суперагентом, оснащеним всякими навороченими гаджетами і шпигунськими штучками. Так що там, навіть Вам буде цікаво разом з дитиною встановити, наприклад, на двері датчик руху і сигналізацію, або знайти за допомогою металодетектора загубилася монетку (а може бути навіть і скарби!). Це дуже весело і пізнавально!

Купити шпигунські штучки для дітей

Такі ігри в шпигунів, суперагентів і сищиків розвивають у дитини фантазію, комунікабельність (адже в ці ігри цікавіше грати в компанії), логічне мислення. Дитина зможе на практиці дізнатися, що означає бути шпигуном. Вони відмінно підходять для ігор на свіжому повітрі. Наприклад, за допомогою таких шпигунських штучок можна влаштувати чудовий ігровий квест.
В нашому інтернет-магазині domigri.com.ua Ви можете отримати безкоштовну консультацію і купити чудові дитячі шпигунські іграшки. Ми будемо раді допомогти Вам!