Науковий набір 4M Робот-мильні бульбашки (00-03423)

Код товару:
909868
Артикул:
00-03423
Виробники
4M
Наявність:
В наявності

429 грн


Вік
8+
Стать
Для дівчаток, для хлопчиків
Матеріал
пластик
Методики навчання
STEAM
Всі характеристики
Набір дозволяє зібрати дивного робота-мильні бульбашки по детальної інструкції з малюнками. Запустіть його і дивіться як він вправно видуває різноманітні бульбашки з мильної суміші.
Комплектація: передня частина корпусу x 1. задня частина корпусу x 1, жолоб x 1, очі x 2, вісь ротора x 1, кришка батарейного відсіку x 1, вентилятор x 1, двигун x 1, кришки клем x 2, гвинти x 7 , баночка для мильного розчину x 1, палички з фігурними отворами х 7.
Также потрібно, але не входить в цей комплект: невелика хрестова викрутка, батарейки 2 х ААА.
Сборка
1. Одягніть вентилятор на вал двигуна. Переконайтеся, що ви повністю натиснули на вал, як показано на схемі.
2. Вставте зібрані мотор і вентилятор в передню частину кузова.
3. Одягніть задню частину корпусу на передню. Пропустіть дроти від двигунів через отвори в задній частині корпусу, як показано на малюнку. Закріпіть корпус шістьма гвинтами. Помістіть металеві кінці двох червоних дротів в один з отворів і закріпіть їх клемної кришкою. Повторіть з двома чорними проводами.
Прінціп роботи
Батарея живить двигун, змушуючи його обертати вентилятор на високій швидкості. Вентилятор всмоктує повітря через верхню частину корпусу робота і видуває його через отвір в передній частині корпусу. Двигун також обертає набір зубчастих коліс, який обертає ротор з прикріпленими до нього паличками. Шестерні змінюють високу швидкість двигуна на повільну швидкість ротора. Палички занурюються в розчин, коли ротор обертається, покриваючи фігурні отвори тонкою плівкою мильною суміші. Коли палички рухаються перед вентилятором, повітря перетворює мильну плівку в бульбашки.
В набір входить баночка для мильного розчину. Ви також можете придбати розчин для бульбашок окремо або зробити його самостійно за рецептами в інструкції.
Інтересние факти
Толщіна мильної плівки становить менше однієї тисячної міліметра. Вона еластична, як повітряна куля, тому вибухає. Плівка утримується силою поверхневого натягу, створюваної крихітними частинками в суміші, що чіпляються один за одного.
Пузирі круглі, тому що оболонка міхура завжди намагається стиснутися до мінімально можливої ​​площі. Пузир лопається, тому що вода в ньому повільно випаровується в повітря.
Цвета веселки, що ви бачите на міхурі, створюються світлом, що відбивається від його внутрішньої і зовнішньої поверхні. Світовий рекорд самого великого, нікого не лопнув, міхура & ndash; 341 день, це майже рік.
Развітіе
Набор для дітей від 8 років. Дозволяє навчитися збирати механізми по інструкції. Розвиває: мислення, інтелект, винахідництво, вміння працювати руками, уважність, впевненість у своїх здібностях, емоційне благополуччя. Підходить для виховної програми STEAM.
Набор Робот-мильні бульбашки від 4M & ndash; це не тільки розвага, але і знайомство з такими науками, як фізика і робототехніка. Можливо, саме такий комплект викличе у дитини інтерес до вивчення наук.

Набір розвиває:
Мишлення
Креатівность
Навичкі конструювання
Допитливість
Уяву
Кмітливість
Інтеллект
Емоційне благополуччя

Матеріал: пластик
Тип пакунку: коробка
Серія: KidzRobotix
Методики навчання: STEAM
Тематика : Робототехніка
Пол: Для дівчаток. для хлопчиків

Дитина

Вік
8+
Стать
Для дівчаток, для хлопчиків
Вікова група
Молодша школа
Іграшка розвиває
Уяву та фантазію:Винахідливість:Інтелект:Мислення:Емоційне благополуччя:Креативність:Навички конструювання:Допитливість

Характеристики

Матеріал
пластик
Методики навчання
STEAM
Серія
KidzRobotix
Тематика
робототехніка
Колір
жовтий, блакитний

Комплект

Батарейки входять в комплект
немає
Інструкція
є
Інструкція QR-код(англ)
є
Інструкція з зображеннями
да
Кількість батарейок
2
Тип батарейок
AAA
Мова інструкції
англійська
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
4M

4M

              4M спеціалізується на виробництві ігор та творчих наборів для допитливих дітей. Команда 4M розробляє захоплюючі ігрові набори, які втілюють в реальність найзапов... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0