Казкотерапія: Бетсі, За Дунай! (Рус), Ранок

Код товару:
909302
Артикул:
263937
Виробники
Ранок (Украина)
Наявність:
В наявності

130 грн


Всі характеристики

Казкотерапія: Бетсі, За Дунай !, Ранок

Анотація

Книга дитячого психолога Наталії Чуб призначена для маленьких плаксіїв. Якщо ваша дитина часто сумує і печалиться через дрібниці, просто прочитайте їй казку і разом обговоріть її. Казкотерапія легко і швидко допоможе малюкові впоратися зі своєю проблемою. Казка про лисичку Бетсі навчить дитину бути веселим, впевненим в собі і долати життєві труднощі з усмішкою.
Іллюстраціі Олексія Черепанова.

Зміст

Обов'язково поговоріть з дитиною після того, як прочитаєте їй казку. Так малюкові буде легше розібратися в своїх почуттях. А допоможуть йому в цьому тематичні питання.
Как ти думаєш, маленький, чому лисичка була плаксою? А міг би ти весь час плакати і сумувати? Що таке труднощі? І чому лисичка через них розбудовувалася? Як би ти її втішив? Який злий жарт зіграли з лисичкою її власні сльози? Бували в твоєму житті такі хвилини, коли тобі хотілося заплакати, але ти терпів? Хто прийшов лисички на допомогу? Чому вона більше не плаче?

Рекомендований вік: від 3 років
Пол: для хлопчиків і дівчаток
Кількість сторінок: 36
Формат: 27,5 x 20 см
Обкладинка: тверда
Артикул: 263 937

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Ранок (Украина)

Ранок (Украина)

              Ранок ™ (Україна) - компанія, яка виробляє широкий асортимент друкованої продукції і творчих розвиваючих наборів для дітей.Продукція ТМ Ранок відрізняється висок... Детальніше...
Рекомендуемо переглянути
0