Великий інтерактивний пазл ABC Smart Koala

Код товару:
908352
Артикул:
SKPABC1
Виробники
Smart Koala
Наявність:
В наявності

270 грн


Всі характеристики
Дизайн пазлу великого розміру, щоб дитині було легко сприйняти, вивчити та запам’ятати матеріал. Пазл розвиває вміння знаходити об’єкти за формами та поліпшити концентрацію. Відтворення аудіо ряду малюнків трьома мовами, закріплюють навчальний процес. Це чудовий освітній продукт для побудови впевненості у початковому навчанні та читанні. Просто та захоплююче! Для дітей від 3 до 7 років. Рекомендується використовувати з Розумною Ручкою.

Параметри:
Тип - Інтерактивний набір;
Вид - Пазл интерактивный;
Стать - хлопчик, дівчинка;
Тема - освіта, іноземні мови;
Вікова група - 3+;
Особливості - Рекомендується використовувати з Розумної ручкою;
Кількість предметів - 16 штчастин пазлу;
Об'єм - 0.0022 м3

Інтерактивний розумний пазл ABC Puzzle.
Інтерактивний пазл, що говорить, для малюків та дошкільнят. Ідеально підходить для першого навчального досвіду. Початкове читання через гру та практичні дослідження.

Вік: 3+
Вага: 0.44 кг.
Розмір коробки: 24 x 30 x 3 см
Бренд : Smart Koala
Країна виробника: Китай


Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Розумну Ручку вмикай! Перші продукти Smart Koala  – гаджет «Розумна Ручка» та книжку «200 Перших Слів» – компанія представила наприкінці 2017 року і одразу привернула увагу багатьох сучасних сімей. Розумна Ручка забезпечує: Формування впевненості у спілкуванні Легке сприйняття мов на слух Підтримку у вивченні а..
Smart Koala

Smart Koala

Розважайся та навчайся з інноваційними іграшками Smart Koala. Проект, головним героєм якого стала кумедна розумна коала, придумали українські розробники. Це адаптивна програма навчання англійської мови, створена спільно з педагогами і фахівцями ... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0