Конструктор Magplayer магнітний набір 28 ел. MPH2-28

Код товару:
908331
Артикул:
MPH2-28
Виробники
Magplayer
Наявність:
В наявності

949 грн


Всі характеристики
Magplayer – інноваційний сучасний конструктор, для складання якого не потрібні інструменти чи скріплювальні деталі. Особливість елементів Magplayer у тому, що вони намагнічені по периметру. Набір складається з 28 деталей у вигляді геометричних фігур – квадратів, трикутників, півкіл. Варіативність фігур дозволяє побудувати численні конструкції. Магнітне кріплення надійне: фігури будуть міцні, стійкі. Особливість комплекту – наявність коліс для складання транспортних моделей. Набір для дітей від 3 років.

Параметри:
Вид - конструктор магнитный;
Тип гри - набір деталей, будівництво;
Вікова група - від 3;
Стать дитини - для дівчат, для хлопчиків;
З'єднання деталей - магнітне;
Кількість деталей - 28 шт;
Матеріал - Пластик, магніт;
Гарантія - 3 місяця;
Об'єм - 0.0036 м3

Комплектація та особливості складання
Набір Magplayer складається з 28 деталей, з яких можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного, та при цьому нетоксичного пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз'єднуються між собою завдяки намагніченим граням. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати.
Набір конструктора складається з 28 деталей, серед яких:
• Квадрати - 16 шт;
• Трикутники - 8 шт;
• Півкола - 2 шт.
Окрім деталей-геометричних фігур, у наборі 2 основи з колесами, що довзоляють сконструювати автомобіль, танк чи іншу транспортну модель. Усі деталі різнокольорові, вони приємних пастельних кольорів: блакитні, жовті, рожеві, бузкові. У комплекті є інструкція зі зразками фігур, які можна сконструювати. Весь набір поміщений у коробці розміром 27х22х6,6 см.
Розвиток під час гри
З допомогою набору діти не лише ознайомляться з основами геометрії, вивчать назви фігур, а й розвинуть численні навички і уміння, покращать координацію рухів і моторику. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей.

Вік: 3+
Вага: 0.55 кг.
Розмір коробки: 22 x 27 x 6 см
Бренд : Magplayer
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Magplayer

Magplayer

Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку. Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дит... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0