Конструктор Magplayer магнітний набір 109 ел. MPH2-109

Код товару:
908312
Артикул:
MPH2-109
Виробники
Magplayer
Наявність:
В наявності

3299 грн


Всі характеристики
Magplayer – інноваційний сучасний конструктор, для складання якого не потрібні інструменти чи скріплювальні деталі. Особливість елементів Magplayer у тому, що вони намагнічені по периметру. Набір складається з 109 деталей у вигляді геометричних фігур – квадратів, трикутників, півкіл. Варіативність фігур дозволяє побудувати численні конструкції. Магнітне кріплення надійне: фігури будуть міцні, стійкі. Особливість комплекту – наявність деталей із коліщатками для складання транспортних моделей. Набір для дітей від 3 років.

Параметри:
Вид - конструктор магнитный;
Тип гри - набір деталей, будівництво;
Вікова група - від 3;
Стать дитини - для дівчат, для хлопчиків;
З'єднання деталей - магнітне;
Кількість деталей - 109 шт;
Матеріал - Пластик, магніт;
Гарантія - 3 місяця;
Об'єм - 0.0116 м3

Комплектація та особливості складання
Набір Magplayer складається з 109 деталей, з яких можна побудувати велику кількість моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного, нешкідливого пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз'єднуються між собою завдяки намагніченим граням. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати.
Набір конструктора складається з 109 деталей, серед яких:
• трикутники - 44 шт;
• квадрати - 48 шт;
• прямокутники - 4 шт;
• трикутники з гострим кутом - 6 шт;
• ромб - 2;
• трапеції 2;
Окрім деталей-геометричних фігур, у наборі 2 основи з колесами, що довзоляють сконструювати автомобіль, танк чи іншу транспортну модель. Усі деталі різнокольорові, вони приємних пастельних кольорів: блакитні, жовті, рожеві, бузкові. У комплекті є інструкція зі зразками фігур, які можна сконструювати. Весь набір поміщений у коробці розміром 44х33х7,5 см.
Розвиток під час гри
З набором Magplayer діти зможуть вивчити назви фігур, зокрема різницю між видами трикутників (у цьому випадку рівнобедреним і трикутником з гострим кутом). Завдяки будуванню моделей за допомогою конструктора в дитини розвивається структурно-логічне мислення. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей. Важливо, що під час роботи з конструктором у дітей розвиватиметься дрібна моторика та координація рухів.

Вік: 3+
Вага: 1.4 кг.
Розмір коробки: 44 x 33 x 8 см
Бренд : Magplayer
Країна виробника: Китай

Дитина

Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Magplayer

Magplayer

Конструктор магнітний Magplayer — радість розвитку. Еволюція технологій і діджитал-революція трансформували не тільки світ дорослих, а й дітей. Ці нововведення вплинули перш за все на смаки юних непосид, а значить — і на ринок дитячої продукції. Дит... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
0