Аплікації - наклейки Принцеси (УЛА)

Модель:
1020595
Виробники
Украина
Наявність:
Немає в наявності
23 грн
Вік
2-3 года:3-5 літ
Всі характеристики
Аплікації - наклейки Принцеси (УЛА)- це яскрава, барвиста книга для дитячої творчості. Вона допоможе Вам організувати цікаве та пізнавальне заняття для дитини дошкільного віку. Наклейки - це заняття, яке ніколи не набридне дітям. Адже це так цікаво і весело!

Книгу можна умовно розділити на дві частини:

  • Доповни картинку наклейками: зображені Принцеси з різних казок (Попелюшка, Білосніжка, Жасмин...), у яких не вистачає деяких деталей одягу або аксесуарів. Дитина повинна доповнити малюнок правильними наклейками. Веселі історії про принцес допоможуть дитині - підкажуть яку наклейку потрібно знайти і наклеїти у відповідне місце. Ваш малюк дізнається все про принцес. Сприяє розвитку дрібної моторики, кмітливості, логічного і образного мислення, уміння співвідносити частини і ціле.
  • Лабораторія неймовірних перетворень- це сторінка з зображенням нових і прекрасних принцес, в образі яких втілилися риси улюблених героїнь дитячих казок. Наприклад, Білосніжка з косою Рапунцель і хвостом Русалочки. Тут немає ніяких заборон і правил. Хто сказав, що Русалонька не може літати, як фея? Це завдання прекрасно розвиває уяву, фантазію, творчий потенціал дитини.
Книга виготовлена з крейдованого паперу (високоякісний глянсовий папір); яскраві, барвисті, великі малюнки. 8 сторінок тексту+ 2 сторінки з наліпками.
У серію Аплікації - наклейки також входять такі книги: Транспорт, Підводний світ, Тварини.
Мова: українська
Вік: для дітей молодшого дошкільного віку
Виробник: УЛА (Україна)
Розмір книги: 21х29 см
Вага: 0,11 кг

Дитина

Вік
2-3 года:3-5 літ
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Украина

Украина

              Українські виробники іграшок, представлені в нашому магазині Будинок Гри - це люди закохані в світ дитинства, світ радості, Вони виготовляють якісні іграшки, які прой... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути