Глобус 210 мм Антик, Пластиковий, укр. (Інститут ПТ)

Модель:
1006531
Виробники
Институт ПТ
Наявність:
В наявності
202 грн
Вік
5-7 літ:7-12 літ:12 років+
Всі характеристики
Глобус 210 мм Антик, пластиковий, укр. (Інститут ПТ)- це чудовий та оригінальний подарунок, виконаний в античному стилі з сучасними географічними даними. Для зображень використані ніжно-пастельні тони, що характерно для глобусів часів великих мореплавців і географічних відкриттів: Магеллан, Колумб, Васко Да Гама, Берінг, Кук. Особливий шарм і реалістичність цього глобусу надають зображення троянди вітрів, кораблів мореплавців і міфічних морських чудовиськ, які мешкали в морських глибинах (Левіафани, русалки, гігантські восьминоги і кальмари), а також історичні довідки та примітки.
Глобус 210 мм Антик- це справжній помічник у вивченні географії: на фізичному глобусі чітко видно всі вигини рельєфу суходолу та акваторії нашої планети. Фізичні глобуси показують лінії річок, розташування морів, озер і океанів. Політичного устрою на такому глобусі приділяється не так багато уваги, але всі основні населені пункти на карті вказані українською мовою.
Багато батьків задаються питанням: навіщо ж купувати глобус, якщо все це є на картах? До того ж, атласи та карти набагато компактніші і їх можна взяти з собою в подорож.
Все це так, але тим не менш...

Є фактори, які говорять на користь глобуса:

  • Просторове мислення або наочність. Як пояснити дитині, що карта світу зображає нашу планету, яка має форму кулі? Дитині складно навіть уявити, не кажучи про те, щоб повірити. Глобус - це об'ємна модель земної кулі в мініатюрі. На відміну від карт, на глобусі немає розривів і спотворень, що сприяє більш наочного вивчення океанів і материків.
  • Інтерес до географії. Це дуже корисна, пізнавальна річ. Адже з географією пов'язано безліч цікавих професій: мореплавець, геолог, археолог та ін.
  • Оригінальний і стильний аксесуар. Глобус безсумнівно прикрасить будь-яку дитячу кімнату.
Комплектація: настільний глобус лакований, діаметр 210 мм, підставка і меридіан з прозорого пластику
Матеріал: пластик
Вік: від 6 років
Размер глобуса: 29х21х21 см
Вага: 0,42 кг
Виробник: Інститут Передових Технологій (Україна, Київ)

Дитина

Вік
5-7 літ:7-12 літ:12 років+
Відгуків: 0
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Дитячий глобус? Все одно що дитячий спінінг! Чи ні?
Дитячий глобус? Все одно що дитячий спінінг! Чи ні?
Планета Земля - это невероятное, чарующее и удивительно разнообразное место, на котором непостижимым образом рядом  живут и существуют ..
Институт ПТ

Институт ПТ

Інститут передових технологій (Інститут ПТ)заснований в 1996 році і виготовляє високоякісну картографічну продукцію. Інститут використовує багаті наукові надбання української картографії із застосуванням новітніх технологій. На сьогоднішній... Детальніше...
Схожі пропозиції
Рекомендуемо переглянути
Мои первые шедевры Братцы-ежики (Умница)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
344 грн
Хіт
Робот-шукач скарбів своїми руками 4M
Робот-шукач скарбів своїми руками 4M
Вік: 8+ Стать: Для хлопчиків Матеріал: пластик Серія: KidzLabs
645 грн
Дитячий конструктор Диво-авто (39097 Тигрес)
Вік: 5-7 літ:7-12 літ
48 грн