Открывайте безграничные возможности для творчества вместе с Sequin Art!

Відкривайте безмежні можливості для творчості разом із Sequin Art!

Творчість – вона не має меж та кордонів. Це те, що робить наше життя цікавішим та яскравішим. Іноді найтяжче – знайти саме свою нішу, заняття собі до душі. Для уникнення цієї проблеми Sequin Art пропонує набори на найрізноманітнішу тематику:

  • набори для малювання по номерам
  • набори з інструментами
  • набори з паєтками-блискітками
  • набори для виготовлення свічок
  • набори для створення гравюри
  • 3D-моделі

Завдяки наборам для творчості Sequin Art  ігровий процес перетворюється на справжнє мистецтво, а діти зможуть власноруч створити справжній неповторний шедевр. Особливість наборів полягає у тому, що вони містять  містять усе необхідне для створення унікального виробу і не потребують додаткових матеріалів чи інструментів, наприклад:

Набір для творчості FOILTASTIC Набір для виготовлення арома-мила Набір для виготовлення свічок

Пропонуємо більш детально розглянути по одному з наборів кожної категорії.

1. Набори з паєтками-блискітками

Для прикладу візьмемо набір творчості з паєтками Paz Panda

Усміхнена пандочка з гілочками улюбленого бамбуку – цей образ можна створити у техніці аплікації із паєток-блискіток. У комплекті є усе необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки, та звичайно ж інструкція. Техніка створення аплікації доволі проста – варто лише прикріпити паєтки до пінопластової форми через зображення-трафарет за допомогою шпильок. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності.

Серед асортименту наборів з паєтками є : собачка, котик, тигреня, дельфін, сова, пінгвін та багато інших малюнків.

2. 3D-моделі

Набори з 3D-моделями – це вдосконалені версії наборів з паєтками-блискітками. Вони мають той самий принцип аплікації, але їх головна особливість полягає у наявності об’ємної фігурки тварини.

Набір для творчості 3D Cat

Усі паєтки та елементи з наборів дуже яскраві, якісні та деталізовані.

3. Набори для виготовлення свічок та мила

Разом з Seqiun Art можна власноруч створити кольорову свічку, що стане чудовим подарунком або елементом декору вашої кімнати. Наприклад, набір для творчості CRAFTS Cool Candles

Він допоможе малюкові спробувати себе у цій цікавій справі, при цьому дитина розвиватиме логіку, посидючість на уважність. У наборі є все необхідне для виготовлення власної свічки.

Або ж - набір CRAFTS Scented Soap

4. Набори для створення гравюри

Створити красиву картину в стилі гравюри тепер до снаги кожному. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Зробити малюнок дуже просто, адже на спеціальній основі вже нанесені відповідні контури. Корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Як приклад – магічна сова – найкращий друг чарівника Гаррі Поттера із набору для творчості ARTFOIL SILVER Barn Owl

В асортименті наборів для створення гравюр Sequin Art безліч різноманітних малюнків на будь-який смак.

5. Малювання по номерам

Художник – професія, що  завжди викликала захоплення та шану.

З наборами для малювання Sequin Art художником може стати кожен і створити красиву картинку з милим сюжетом: симпатичні цуценята у човні, а поряд каченята із набору PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Puppies and Ducks

Кольори картинки насичені і водночас приємні оку. Набір для творчості містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини.

Серед

6. Прикраси власноруч

І на останок, набори для створення прикрас від Sequin Art.

Наприклад, за допомогою набору CRAFTS Jazzy Jewellery

У наборі є все необхідне для цього: браслети та підвіски (база) та кольорові декоративні елементи – блискучий пісок, стрази, бісер та бусини.

Творчі заняття розвиватимуть фантазію, моторику рук, а готовий та унікальний виріб можна використовувати як прикрасу для себе, або подарувати подрузі. Цей набір один з найбільш творчих, адже можна створити насправді унікальну прикрасу.

Отже, різноманіття наборів Sequin Art вражає. Їх деталізація, якість та барвистість кольорів обов’язково сподобається малюкові. Окрім того, набори для творчості  – це чудовий спосіб провести час зі своєю дитиною весело та з користю.


255 07.03.2020
Рекомендуем Посмотреть