Рукоделие с NIC

Рукоділля з NIC

Ви чи ваша дитина ще не в тренді хендмейду? Так чи ні, та є гарний німецький бренд NIC, який окрім якісних іграшок пропонує купу наборів для рукоділля: в’язанки, прядки, ткацькі станки, рамки для плетіння та інше.

Завдяки своїй простоті у використанні вони цікаві не тільки умільцям з досвідом, але й насамперед початківцям. Вже не кажучи про те, наскільки важливі ці навички для розвитку дитини. Більшість наборів розраховані на малий вік (від 3-х років).

У сучасному світі на соціальний розвиток дітей, як індивідуумів, великий вплив мають Інтернет та телебачення, які надають інформацію з усього всесвіту. Наші «індіго» зрощуються у великому інформаційному просторі та в калейдоскопі вражень. Сучасним дітям не вистачає вміння зупинитися, залишитись з думками наодинці, присвячувати більш часу для міркування.

Ми пам'ятаємо, що, наприклад в середньовіччі, рукоділля посідало важливе місце в виховному процесі, особливо у жінок.  Зараз рукоділля наддасть малюкам чи підліткам бути більш розсудними, стриманими, врівноваженими, цілеспрямованими.

Nic виробляє гарні ручні приладдя для плетіння, які наддадуть дитині навички рукоділля на все життя. Вважаємо рукоділля класикою виховного процесу. І цьому має місто бути.

На фото набір для рукоділля "Коло для шиття". Рекомендовано дитині від 5 років.


240 04.03.2020
Рекомендуем Посмотреть