Музыкальный инструмент goki Флейта большая UC076G

Код Товара:
910990
Артикул:
UC076G
Производители
Goki
Наличие:
В наличии

339 грн


Флейта – духовий музичний інструмент, виробник – німецький бренд іграшок goki. Духовий музичний інструмент виготовлений із безпечного матеріалу – натуральної деревини. Довжина виробу: 30,5 см. Рекомендовано для дітей від п’яти років.
Про музичний інструмент/
Представлена дудка – «блокфлейта», різновид флейт. Особливість в тому, що вона має 7 отворів спереду і один ззаду. Звук у блокфлейті формується у мундштуку, що знаходиться на початку інструменту. В мундштуку дерев'яна пробка (нім. Block — звідси назва), що прикриває отвір для вдування повітря, залишаючи лише вузьку щілин – для вдування і спрямування струменю повітря.
Вдувати повітря потрібно рівномірно. Дудка – сопілка має 7 отворів спереду і один ззаду. Отвори потрібні для висотного відтворення звуку. 
 

У комплекті також є щіточка-йоржик. Аксесуар забезпечить ретельний і якісний догляд за інструментом, вичистить усі забруднення, що накопичуються в дудці. Доглядаючи і регулярно очищуючи інструмент, можна подовжити термін його експлуатації і, що головне, забезпечити йому якісне звучання. 


Користь музики для гармонійного розвитку особистості/
Музика і музичні інструменти зокрема надають колосальний позитивний вплив на інтелектуальний розвиток дитини. Крім того, музика дарує незабутні емоції. Гра на музичному інструменті залучає до роботи важливі ділянки мозку, стимулює їх. Як наслідок, покращуються мовленнєві навички, здібності до рахунку, аналітичне мислення. Відчуття ритму – те, що неодмінно освоїть дитина під час гри на такій дудці. 

Колекція музичних інструментів/
Німецький виробник іграшок goki пропонує безліч дитячих музичних інструментів, серед яких: гітара, труба, барабан, бубон, губна гармоніка, дудка, калімба, кастаньєта, ксилофон, маракаси, свистулька, флейта, шейкер, гітара. Зібравши декілька таких інструментів, можна утворити повноцінний оркестр. 

Полный список параметров
Тип - Музыкальный инструмент;
Вид - Дудка;
Пол - мальчик, девочка;
Тема - музыка;
Возрастная группа - 5+;
Упаковка - картонная коробка;
Элементы питания - отсутсвуют ;
Количество предметов - 1 шт;
Материал - дерево;
Размер - 32 x 3 x 3 см;
Цвет - натуральный;
Вес - 0.08 кг;
Ширина - 320 мм;
Высота - 40 мм;
Длина - 40 мм;
Вес - 0.10 кг;
Объем - 0.0005 м3
Страна производства - Китай

Ребёнок

Возраст
5+
Отзывов: 0
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Goki

Goki

Добро пожаловать в мир Гоки! Германская торговая марка Goki известна в качестве мирового лидера по производству игрушек из натуральной древесины. Мастера не просто так выбрали для детишек именно такой экологичный материал. Древесина абсолютно... Подробнее...
Рекомендуем посмотреть
Развивающая игра goki Балансир Ослик 56950G
Возраст: 5+ Гарантия: 14 Дней
349 грн
Развивающая игра goki Балансирующий крокодил 56966G
Возраст: 5+ Гарантия: 14 Дней
529 грн
Развивающая игра goki Балансир Ослик 56986G
Возраст: 5+ Гарантия: 14 Дней
549 грн
Развивающая игра goki Разноцветные шары 58970G
Возраст: 4+ Гарантия: 14 Дней
749 грн
Шнуровка goki Бусы в боксе 58498G
Возраст: 4+ Гарантия: 14 Дней
399 грн
0