Кукла Same Toy белое платье в розовый цветочек 45 см 8010BUt-1

Модель:
910953
Артикул:
8010BUt-1
Производители
Same Toy
Наличие:
Нет в наличии
342 грн
Возраст
3+
Гарантия
1 Месяц
Все характеристики

Same Toy Кукла (45 см)

Тип: Кукла; Возрастная группа: от 3 лет; Комплектация: кукла; Материал: пластик, текстиль; Высота: 45 см. Цвет розовый.
Размер упаковки: 48x12x23 см
Страна производства: Китай


Полный список параметровТип - Кукла;
Возрастная группа - от 3 лет;
Элементы питания - отсутствуют;
Материал - пластик, текстиль;
Цвет - белый;
Высота - 45 см;
Гарантия - 1 месяц;
Ширина - 480 мм;
Высота - 120 мм;
Длина - 230 мм;
Вес - 0.70 кг;
Объем - 0.0132 м3
Страна производства - Китай
Обзор Same Toy Кукла белое платье в розовый цветочек (45 см)
Саме та іграшка Same Toy. Для дівчаток. Частина III

Особливість бренду Same Toy — безліч серій та лінійок дитячих іграшок для різних вікових категорій і типів гри. Іграшки Same Toy навчають, розвивають, веселять, організовують дозвілля та об’єднують родину через гру.

Творчі та спокійні ігри більше полюб­ляють дівчатка, тому з-поміж сили-силенної іграшок Same Toy їм особливо сподобаються музичні інструменти та чарівний пісок.

Електронне піаніно

Ця інтерактивна іграшка спрямована на розвиток моторики рук та пальців, сенсорики, слуху, творчих здібностей та фантазії. Електронні піаніно працюють у двох режимах: відтворення вбудованих мелодій з бібліотеки музичного інструменту і гра у довільному режимі. Піаніно компактні та не тяжкі, тому їх можна брати із собою на прогулянку чи в садочок.

Це унікальна іграшка, на відчуття схожа на справжній мокрий морський пісок. Відмінність полягає в тому, що цей у рази краще ліпиться, не засихає та взагалі не розпадається.

Такі властивості дозволяють збудувати справжні архітектурні шедеври просто вдома! «Чарівний пісок» є популярною іграшкою для дитячої терапії, адже він заспокоює, розвиває сенсорику та моторику пальчиків і рук. Це саме та іграшка, яка захоплює дітей на довгі години.

Дівчатка люблять бавитися ляльками: доглядати та піклуватися про них. Тому ляльки і пупсики — це № 1 серед іграшок для дівчаток. Пупсик-немовля бренда Same Toy невеликого розміру — довжиною 35 см. У комплект входять комбінезон, пляшечка, підгузок та горщик. Пупсик компактний, його можна брати всюди з собою.

Особливість цієї моделі — в інтерактиві: пупсика можна годувати, садити на горщик та переодягати, а ще купати, оскільки він виконаний з високоякісних полікарбонату та гуми і не зіпсується від води. Користь таких іграшок в тому, що вони вчать відповідальності.