Волчок Auldey Infinity Nado Сплит Kaleido Fox Барвиста Лисиця и Basaltic Sword Базальтовий Меч

Модель:
910821
Артикул:
YW624606
Производители
Auldey
Наличие:
Нет в наличии
689 грн
Возраст
5+
Гарантия
14 Дней
Все характеристики

Волчки в исполнении СПЛИТ Battle Kaleido Fox (бонус защиты) и Basaltic Sword (бонус атаки) легендарной серии турнирных бойцов Infinity Nado с бело-голубым устройством запуска в комплекте, инновационный дизайн и комплектация 2 в 1. Левостороннего вращения по умолчанию. Но можно запустить и в другом направлении, как и все другие волчки Infinity Nado.

Волчок Nado в объединенной комбинации сплит после серии столкновений на арене может разделиться на два и получить две разные тактики в боях.
Можно запустить оба волчка и самостоятельно, не объединяя в сплит (для одновременного запуска двух частей понадобится дополнительное устройство старта).

Запуск в комбинации сплит и запуск волчка Kaleido Fox / Basaltic Sword осуществляется штатным бело-голубым устройством старта. Уникальная возможность этого набора - в комплекте волчок Basaltic Sword для самостоятельного запуска которого нужно только бело-голубое стартовое у-во и не подойдет бело-зеленое из другого комплекта. А для Kaleido Fox подойдут оба, он универсален, что необычно ! Это один из редких наборов с такой возможностью.

Может быть переоборудован дополнительными аксессуарами, чтобы превратиться в другой тип.
Способен побеждать бойцов Nado и отличной от Nado армии волчков


Полный список параметров
Тип - Игровой набор;
Вид - Волчок Nado;
Пол - мальчик, девочка;
Возрастная группа - 5+;
Упаковка - картонная коробка;
В комплекте - устройство запуска;
Особенности - Может быть переоборудован дополнительными аксессуарами, Имеет два металлических кольца, 2-в-1: волчок может быть разделен на два;
Цвет - разноцветный;
Гарантия - 14 дней;
Ширина - 280 мм;
Высота - 70 мм;
Длина - 200 мм;
Вес - 0.35 кг;
Объем - 0.0039 м3
Страна производства: Китай

Обзор Infinity Nado Волчок Сплит Kaleido Fox Барвиста Лисиця и Basaltic Sword Базальтовий меч

Можливості та секрети дзиґ Infinity Nado

Ми вже писали про неймовірні дзиґи, а зараз прийшов час відкрити секрети гри з ними, іх можливості та характеристики. Зокрема, всі дзиґи Infinity Nado відрізняються за типом, напрямом обертання та сумісністю з пристроями старту.

Типи дзиґ Infinity Nado

Усі дзиґи можна поділити на чотири класи:

  • Нападники – переважно сильніші в атаці.
  • Захисники – здатні відбити такі атаки.
  • Витривалі бійці – мають потужний момент обертання.
  • Балансуючі блейди – добре тримають рівновагу під час руху.

Як у відомій грі про камінь, ножиці, бумагу – найсильнішого нема. Кожен з трьох варіантів програє одному й одного перемагає. Така ж ситуація і з дзиґами Infinity Nado.

Розпізнати дзиґи можна за типам металевого кільця. Чим брутальніше воно виглядає, чим більше має бойових виступів-ікл, тим більше він здатен до атаки. Чим кільце гармонійно рівніше, тим більше дзиґа здатна зберігати момент обертання. Найрівніше металеве кільце – захисник. До речі, характер, а також напрямок обертання дзиґ вказані на упаковці.

Властивості до оборони чи атаки, витривалості чи швидкого наскоку залежать ще від кількох факторів. І це не лише енергія й сила надана при старті.

Напрямки обертання та сумісність пристроїв старту та дзиґ

Існують дзиґи, які обертаються за годинниковою стрілкою й проти неї при стандартному положенні пристрою старту. Такі дзиґи мають несумісні пристрої старту. Аби такі пристрої не переплутати, їх позначено кольором: біло-зелений пристрій старту для обертання за, а біло-голубий для обертання проти годинникової стрілки при стандартному положенні.

Дзиґи різного обертання розпізнати дещо складніше. На поверхні по обидва боки від верхньої кришки з логотипом дзиґи є дві зони кріплення. Між виступами є своєрідне коло, в яке встромляється жовтий виступ пристрою старту.

Коли таке коло ближче до лівого боку зони кріплення дзиґи, вона обертатиметься за замовчуванням проти годинникової стрілки, якщо коло ближче до правого боку, то - за годинниковою стрілкою.

Проте будь який пристрій старту має додаткову можливість запустити дзиґи в зворотному напрямку! З іншого боку в них є додатковий отвір такого зворотного запуску!

Використання запуску прямого чи зворотного типу обертання надає грі ще більшої динаміки та непередбачуваних результатів!

Спробуйте та  почніть змагання! Уважно дивимось якого кольору пристрій та яка дзиґа в руках. Типова дзиґа «Шульга» це, наприклад, Fairy Blade. Біло-голубий пристрій запуску – саме для неї! Біло-зелений для інших.

Особливості серії «Стандарт» та «Атлетік»

Важлива деталь дзиґ – накінечник, на якому вони обертаються. Це ще одна перевага над усіма конкурентами та нові можливості в битві найсильніших Infinity Nado.

Дзиги серії "Атлетік" додатково укомплектовані пусковою ручкою для зручності та безпечності запуску.

Серед трьох поточних серій дзиґ Infinity Nado, серії Стандарт та Атлетік мають у комплекті додаткову насадку, яку можна використати з будь-якою іншою дзиґою цих двох серій. Таких додаткових насадок існує чотири:

  • насадка ексцентрик з можливістю надати дзизі шаленої енергії стрибків;
  • насадка канатоходця; з її допомогою дзиґа обертатиметься на дроті чи мотузці. А коли таких дві, то це новий тип змагань у повітрі над ареною;
  • насадка-гак, для викрутасів на дроті й обертання до гори дригом, зависаючи у повітрі над ареною та битві у такому стані;
  • насадка для лазання металевими направляючими (вона з магнітом) та стрибків у арену.

Дзиґи з такими насадками звісно здатні й до звичайних боїв між собою на арені, а також до битв з іншими будь-якими дзиґами з базовими насадками. Це навіть додає інтриги, бо додаткові насадки трохи вищі за базові, що надає битвам нових барв.

Змінити насадку дуже просто - в комплекті є ключ. Натискання й обертання ключем кришки дзиґи відкидає насадку й дає змогу використати іншу. Детальна інструкція є в комплекті.

Особливості комплектів Split

В серії Split у коробці одразу дві дзиґи, які здатні об'єднатися в одну потужним блоком. В ході битви вони розділяються на дві й продовжують бій обертаючись як вже дві дзиґи. Всі пари дзиґ серії «Спліт» сумісні між собою, тож можна створити будь яку комбінацію.

Та є один особливий комплект. Головна особливість його в тому, що він поєднує атакуючу силу дзиґи Flame та потужний захист дзиґи Buddha/Warriors. Дзиґа Flame має за замовчуванням лівий напрямок обертання, тож потребує біло-голубого стартового пристрою.

В комплекті цього набору «Спліт» є лише біло-зелений стартовий пристрій для правого напрямку обертання за замовчуванням. З біло-зеленим пристроєм старту дзиґу Flame можна запускати не поєднаною в спліт систему, а тільки окремо. Додайте біло-голубий пристрій запуску з іншого комплекту та отримайте унікальну комбінацію! Всі інші набори Split мають у комплекті лише правосторонні дзиґи.

Процес гри

Найкраще грати вдвох, втрьох чи вчотирьох. Проте можна збільшувати можливості гри та влаштовувати гру з 6 та навіть 7 гравцями. Дзиґи розташовуються над ареною. Гравці заряджаються енергією, вигукуючи стартові : «три, два, один, НАДО» й миттєво висмикують пластикову направляючу пристрою старту.

Дзиґи починають битву. Хто зупинився, той програв. Таку дзиґу після її повної зупинки треба хутко прибрати з арени. Хто не потрапив на арену - програв. Кого з неї виштовхнули - програв. Переможець той, хто залишився в арені й останнім припинив обертання. Але це переможець одного раунду. А скільки їх буде - відомо лише завзятим гравцям. Змінювати дзиґи, фінтити манерами запуску можна будь-як.

Радимо скористатись такими порадами: намагайтесь дзиґи «захисники» запустити в центр арени, дзиґи «нападники» - десь ближче до периферії. А десь між ними витривалу. Але це не 100% секрет успіху. Якщо мати декілька пристроїв запуску, то навіть один гравець може в одну мить запустити дві, три і, навіть, чотири дзиґи! Головне спритно висмикнути корд з пристрою запуску!

Вдалої гри!

Ребёнок

Возраст
5+

Характеристики

Гарантия
14 Дней
Отзывов: 0
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Рекомендуем посмотреть
Набор для конструирования 4M Умные схемы
Возраст: 5+ Возрастная группа: Дошкольный возраст Материал: пластик, металл Кол-во моделей для сборки: 10
366 грн
Комплект с игрушкой Доброта (Умница)
Возраст: 2-3 года:3-5 лет:5-7 лет
1419 грн
Хит
Уникуб (0-002 Вундеркинд)
Уникуб (0-002 Вундеркинд)
Возраст: 3-5 лет:5-7 лет
234 грн
Комплект с игрушкой Лидер (Умница)
Возраст: 2-3 года:3-5 лет:5-7 лет
1242 грн
Букварь Читайка (Федиенко Школа )
Возраст: 3-5 лет:5-7 лет
101 грн
Хит
Книжная разминка 12в1 выпуск №1 (красный конверт) (Умница)